Sprzedaż i serwis kas fiskalnych Online

 

Firma świadczy swoje usługi od początku 2010 roku. Stopniowo rozszerzaliśmy zakres naszej działalności, od lokalnej sprzedaży i serwisu kas fiskalnych, aż po ekspansję na prawie całą Polskę. Aktualnie zapewniamy serwis oraz sprzedaż kas fiskalnych online na terenie prawie całego kraju. Doświadczenie z przeprowadzonych wdrożeń pozwala nam spełnić oczekiwania klientów, zapewniając im pewne rozwiązania, dostosowane do typu prowadzonego przez ich biznesu, bez niepotrzebnego nadwyrężania ich portfela.

Po ostatnich zmianach w prawie, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniając kasy online topowych producentów, w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku, dodatkowo zapewniamy stały serwis tak aby nasz klient, mógł zająć się prowadzeniem swojej działalności mając świadomość, że w przypadku jakiegokolwiek problemu, będziemy w stanie rozwiązać go w bardzo krótkim czasie.

Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie przy ulicy Dojazdowej 2, otworzyliśmy także drugie biuro w Katowicach na ulicy Staromiejskiej 13a, tak aby jeszcze sprawniej obsługiwać klientów.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od Poniedziałku do Piątku, w godzinach od 9 do 17. Zapraszamy serdecznie!

kasy i drukarki online posnet

Nie wiesz jaką kasę online wybrać? Zadzwoń, doradzimy!

+48 790 326 700


+48 790 326 700

    Kasy online